KS TG Sokół Sokołów Małopolski - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
Granit Wysoka Strzyż. - TG Sokół
Victoria Budy Głog. - LKS Hermanowa
Piast Nowa Wieś - Zimowit Rzeszów
KP Zabajka - Iskra Zgłobień
Sokół Grodzisko - Czarni Czudec
GKS Niebylec - Bratek Bratkowice
Plon Klęczany - Korona Rzeszów

Linki

Kalendarium

23

05-2017

wtorek

24

05-2017

środa

25

05-2017

czwartek

26

05-2017

piątek

27

05-2017

sobota

28

05-2017

niedziela

29

05-2017

pon.

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2013-06-30 Piast Nowa Wieś Zimowit Rzeszów 11:00
26  2013-06-30 Victoria Budy Głog. LKS Hermanowa 11:00
26  2013-06-30 Granit Wysoka Strzyż. TG Sokół 11:00
26  Plon Klęczany Korona Rzeszów 11:00
26  GKS Niebylec Bratek Bratkowice 11:00
26  Sokół Grodzisko Czarni Czudec 11:00
26  KP Zabajka Iskra Zgłobień 11:00
25  2013-06-23 Victoria Budy Głog. 1:7 Piast Nowa Wieś zobacz ›
25  2013-06-23 Zimowit Rzeszów 2:2 Granit Wysoka Strzyż. zobacz ›
25  2013-06-23 Iskra Zgłobień 1:2 Sokół Grodzisko zobacz ›
25  2013-06-23 Czarni Czudec 1:1 GKS Niebylec zobacz ›
25  2013-06-23 Bratek Bratkowice 7:2 Plon Klęczany zobacz ›
25  2013-06-23 LKS Hermanowa 1:4 Korona Rzeszów zobacz ›
25  2013-06-23 TG Sokół 1:1 KP Zabajka zobacz ›
24  2013-05-26 Korona Rzeszów 4:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
24  2013-05-26 Granit Wysoka Strzyż. 5:2 Victoria Budy Głog. zobacz ›
24  2013-05-26 Plon Klęczany 4:3 Czarni Czudec zobacz ›
24  2013-05-26 GKS Niebylec 3:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
24  2013-05-26 KP Zabajka 3:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
24  2013-05-26 Piast Nowa Wieś 4:1 LKS Hermanowa zobacz ›
24  2013-05-26 Sokół Grodzisko 0:1 TG Sokół zobacz ›
23  2013-05-19 Piast Nowa Wieś 6:1 Granit Wysoka Strzyż. zobacz ›
23  2013-05-19 Victoria Budy Głog. 1:4 KP Zabajka zobacz ›
23  2013-05-19 Zimowit Rzeszów 4:1 Sokół Grodzisko zobacz ›
23  2013-05-19 Iskra Zgłobień 3:2 Plon Klęczany zobacz ›
23  2013-05-19 Czarni Czudec 1:0 Korona Rzeszów zobacz ›
23  2013-05-19 LKS Hermanowa 2:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
23  2013-05-19 TG Sokół 1:2 GKS Niebylec zobacz ›
22  2013-05-12 Bratek Bratkowice 9:0 Czarni Czudec zobacz ›
22  2013-05-12 Korona Rzeszów 2:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
22  2013-05-12 GKS Niebylec 1:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
22  2013-05-12 Sokół Grodzisko 3:0 Victoria Budy Głog. zobacz ›
22  2013-05-12 KP Zabajka 1:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
22  2013-05-12 Granit Wysoka Strzyż. 2:0 LKS Hermanowa zobacz ›
22  2013-05-12 Plon Klęczany 4:4 TG Sokół zobacz ›
21  2013-05-05 Granit Wysoka Strzyż. 0:2 KP Zabajka zobacz ›
21  2013-05-05 Piast Nowa Wieś 6:1 Sokół Grodzisko zobacz ›
21  2013-05-05 Victoria Budy Głog. 0:3 GKS Niebylec zobacz ›
21  2013-05-05 Zimowit Rzeszów 3:5 Plon Klęczany zobacz ›
21  2013-05-05 Iskra Zgłobień 3:3 Bratek Bratkowice zobacz ›
21  2013-05-05 LKS Hermanowa 5:2 Czarni Czudec zobacz ›
21  2013-05-05 TG Sokół 4:2 Korona Rzeszów zobacz ›
20  2013-05-01 Plon Klęczany 4:3 Victoria Budy Głog. zobacz ›
20  2013-05-01 Czarni Czudec 1:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
20  2013-05-01 Korona Rzeszów 5:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
20  2013-05-01 GKS Niebylec 2:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
20  2013-05-01 Sokół Grodzisko 0:4 Granit Wysoka Strzyż. zobacz ›
20  2013-05-01 KP Zabajka 1:1 LKS Hermanowa zobacz ›
20  2013-05-01 Bratek Bratkowice 3:2 TG Sokół zobacz ›
19  2013-04-28 KP Zabajka 1:2 Sokół Grodzisko zobacz ›
19  2013-04-28 Granit Wysoka Strzyż. 1:0 GKS Niebylec zobacz ›
19  2013-04-28 Piast Nowa Wieś 2:0 Plon Klęczany zobacz ›
19  2013-04-28 Victoria Budy Głog. 0:7 Korona Rzeszów zobacz ›
19  2013-04-28 Zimowit Rzeszów 1:7 Bratek Bratkowice zobacz ›
19  2013-04-28 LKS Hermanowa 3:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
19  2013-04-28 TG Sokół 4:1 Czarni Czudec zobacz ›
18  2013-04-21 Czarni Czudec 1:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
18  2013-04-21 Bratek Bratkowice 6:1 Victoria Budy Głog. zobacz ›
18  2013-04-21 Korona Rzeszów 1:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
18  2013-04-21 Plon Klęczany 5:2 Granit Wysoka Strzyż. zobacz ›
18  2013-04-21 GKS Niebylec 0:3 KP Zabajka zobacz ›
18  2013-04-21 Sokół Grodzisko 1:3 LKS Hermanowa zobacz ›
18  2013-04-21 Iskra Zgłobień 0:2 TG Sokół zobacz ›
17  2013-04-14 Sokół Grodzisko 0:5 GKS Niebylec zobacz ›
17  2013-04-14 KP Zabajka 2:3 Plon Klęczany zobacz ›
17  2013-04-14 Granit Wysoka Strzyż. 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
17  2013-04-14 Piast Nowa Wieś 2:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
17  2013-04-14 Victoria Budy Głog. 1:0 Czarni Czudec zobacz ›
17  2013-04-14 Zimowit Rzeszów 1:2 Iskra Zgłobień zobacz ›
17  2013-04-14 LKS Hermanowa 0:2 TG Sokół zobacz ›
16  2013-06-16 Iskra Zgłobień 1:2 Victoria Budy Głog. zobacz ›
16  2013-06-16 Czarni Czudec 1:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
16  2013-06-16 Bratek Bratkowice 3:6 Granit Wysoka Strzyż. zobacz ›
16  2013-06-16 Korona Rzeszów 4:1 KP Zabajka zobacz ›
16  2013-06-16 Plon Klęczany 5:2 Sokół Grodzisko zobacz ›
16  2013-06-16 GKS Niebylec 3:0 LKS Hermanowa zobacz ›
16  2013-06-16 TG Sokół 2:0 Zimowit Rzeszów zobacz ›
15  2013-06-09 GKS Niebylec 3:2 Plon Klęczany zobacz ›
15  2013-06-09 Sokół Grodzisko 0:3 Korona Rzeszów zobacz ›
15  2013-06-09 KP Zabajka 1:5 Bratek Bratkowice zobacz ›
15  2013-06-09 Granit Wysoka Strzyż. 1:0 Czarni Czudec zobacz ›
15  2013-06-09 Piast Nowa Wieś 2:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
15  2013-06-09 Victoria Budy Głog. 0:6 TG Sokół zobacz ›
15  2013-06-09 LKS Hermanowa 5:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
14  2013-06-02 Zimowit Rzeszów 1:0 Victoria Budy Głog. zobacz ›
14  2013-06-02 Iskra Zgłobień 1:2 Granit Wysoka Strzyż. zobacz ›
14  2013-06-02 Czarni Czudec 4:0 KP Zabajka zobacz ›
14  2013-06-02 Bratek Bratkowice 7:0 Sokół Grodzisko zobacz ›
14  2013-06-02 Korona Rzeszów 1:0 GKS Niebylec zobacz ›
14  2013-06-02 LKS Hermanowa 4:1 Plon Klęczany zobacz ›
14  2013-05-29 TG Sokół 0:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
13  2012-11-11 LKS Hermanowa 5:0 Victoria Budy Głog. zobacz ›
13  2012-11-11 Korona Rzeszów 5:0 Plon Klęczany zobacz ›
13  2012-11-11 Bratek Bratkowice 2:3 GKS Niebylec zobacz ›
13  2012-11-11 Czarni Czudec 1:3 Sokół Grodzisko zobacz ›
13  2012-11-11 Iskra Zgłobień 3:5 KP Zabajka zobacz ›
13  2012-11-11 TG Sokół 1:1 Granit Wysoka Strzyż. relacja ›
13  2012-11-11 Zimowit Rzeszów 1:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
12  2012-11-04 Korona Rzeszów 0:0 LKS Hermanowa zobacz ›
12  2012-11-04 Piast Nowa Wieś 7:2 Victoria Budy Głog. zobacz ›
12  2012-11-04 Granit Wysoka Strzyż. 0:2 Zimowit Rzeszów zobacz ›
12  2012-11-04 KP Zabajka 0:4 TG Sokół relacja ›
12  2012-11-04 Sokół Grodzisko 0:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
12  2012-11-04 GKS Niebylec 2:2 Czarni Czudec zobacz ›
12  2012-11-04 Plon Klęczany 1:3 Bratek Bratkowice zobacz ›
11  2012-10-28 Czarni Czudec 3:3 Plon Klęczany zobacz ›
11  2012-10-28 Iskra Zgłobień 0:3 GKS Niebylec zobacz ›
11  2012-10-28 Zimowit Rzeszów 2:0 KP Zabajka zobacz ›
11  2012-10-28 Victoria Budy Głog. 3:1 Granit Wysoka Strzyż. zobacz ›
11  2012-10-28 LKS Hermanowa 3:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
11  2012-10-28 Bratek Bratkowice 3:3 Korona Rzeszów zobacz ›
11  2012-10-28 TG Sokół 8:2 Sokół Grodzisko relacja ›
10  2012-10-21 Bratek Bratkowice 3:0 LKS Hermanowa zobacz ›
10  2012-10-21 Granit Wysoka Strzyż. 0:0 Piast Nowa Wieś zobacz ›
10  2012-10-21 KP Zabajka 2:1 Victoria Budy Głog. zobacz ›
10  2012-10-21 Sokół Grodzisko 1:2 Zimowit Rzeszów zobacz ›
10  2012-10-21 GKS Niebylec 1:2 TG Sokół relacja ›
10  2012-10-21 Plon Klęczany 2:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
10  2012-10-21 Korona Rzeszów 3:1 Czarni Czudec zobacz ›
2012-10-14 LKS Hermanowa 2:0 Granit Wysoka Strzyż. zobacz ›
2012-10-14 Czarni Czudec 0:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2012-10-14 Iskra Zgłobień 1:0 Korona Rzeszów zobacz ›
2012-10-14 TG Sokół 5:2 Plon Klęczany relacja ›
2012-10-14 Zimowit Rzeszów 3:1 GKS Niebylec zobacz ›
2012-10-14 Victoria Budy Głog. 3:1 Sokół Grodzisko zobacz ›
2012-10-14 Piast Nowa Wieś 2:0 KP Zabajka zobacz ›
2012-10-07 Czarni Czudec 2:2 LKS Hermanowa zobacz ›
2012-10-07 KP Zabajka 1:0 Granit Wysoka Strzyż. zobacz ›
2012-10-07 Sokół Grodzisko 3:5 Piast Nowa Wieś zobacz ›
2012-10-07 GKS Niebylec 2:1 Victoria Budy Głog. zobacz ›
2012-10-07 Plon Klęczany 2:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
2012-10-07 Korona Rzeszów 2:3 TG Sokół relacja ›
2012-10-07 Bratek Bratkowice 5:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
2012-09-30 LKS Hermanowa 3:1 KP Zabajka zobacz ›
2012-09-30 Iskra Zgłobień 2:2 Czarni Czudec zobacz ›
2012-09-30 TG Sokół 2:3 Bratek Bratkowice relacja ›
2012-09-30 Zimowit Rzeszów 1:5 Korona Rzeszów zobacz ›
2012-09-30 Victoria Budy Głog. 0:4 Plon Klęczany zobacz ›
2012-09-30 Piast Nowa Wieś 2:1 GKS Niebylec zobacz ›
2012-09-30 Granit Wysoka Strzyż. 5:0 Sokół Grodzisko zobacz ›
2012-09-23 Iskra Zgłobień 4:1 LKS Hermanowa zobacz ›
2012-09-23 Sokół Grodzisko 1:3 KP Zabajka zobacz ›
2012-09-23 GKS Niebylec 1:4 Granit Wysoka Strzyż. zobacz ›
2012-09-23 Plon Klęczany 0:8 Piast Nowa Wieś zobacz ›
2012-09-23 Korona Rzeszów 1:2 Victoria Budy Głog. zobacz ›
2012-09-23 Bratek Bratkowice 3:0 Zimowit Rzeszów zobacz ›
2012-09-23 Czarni Czudec 0:4 TG Sokół relacja ›
2012-09-16 LKS Hermanowa 3:0 Sokół Grodzisko zobacz ›
2012-09-16 Zimowit Rzeszów 1:2 Czarni Czudec zobacz ›
2012-09-16 Victoria Budy Głog. 2:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2012-09-16 Piast Nowa Wieś 2:2 Korona Rzeszów zobacz ›
2012-09-16 Granit Wysoka Strzyż. 5:0 Plon Klęczany zobacz ›
2012-09-16 KP Zabajka 0:3 GKS Niebylec zobacz ›
2012-09-16 TG Sokół 7:1 Iskra Zgłobień relacja ›
2012-09-09 GKS Niebylec 3:0 Sokół Grodzisko zobacz ›
2012-09-09 Plon Klęczany 4:3 KP Zabajka zobacz ›
2012-09-09 Korona Rzeszów 1:1 Granit Wysoka Strzyż. zobacz ›
2012-09-09 Bratek Bratkowice 1:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
2012-09-09 Czarni Czudec 0:3 Victoria Budy Głog. zobacz ›
2012-09-09 Iskra Zgłobień 0:4 Zimowit Rzeszów zobacz ›
2012-09-09 TG Sokół 1:0 LKS Hermanowa relacja ›
2012-09-02 LKS Hermanowa 1:0 GKS Niebylec zobacz ›
2012-09-02 Zimowit Rzeszów 0:0 TG Sokół relacja ›
2012-09-02 Victoria Budy Głog. 2:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
2012-09-02 Piast Nowa Wieś 2:0 Czarni Czudec zobacz ›
2012-09-02 Granit Wysoka Strzyż. 6:3 Bratek Bratkowice zobacz ›
2012-09-02 KP Zabajka 0:1 Korona Rzeszów zobacz ›
2012-09-02 Sokół Grodzisko 5:1 Plon Klęczany zobacz ›
2012-08-26 Zimowit Rzeszów 0:3 LKS Hermanowa zobacz ›
2012-08-26 Plon Klęczany 1:3 GKS Niebylec zobacz ›
2012-08-26 Korona Rzeszów 1:1 Sokół Grodzisko zobacz ›
2012-08-26 Bratek Bratkowice 6:1 KP Zabajka zobacz ›
2012-08-26 Czarni Czudec 1:1 Granit Wysoka Strzyż. zobacz ›
2012-08-26 Iskra Zgłobień 1:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
2012-08-26 TG Sokół 1:0 Victoria Budy Głog. relacja ›
2012-08-21 Piast Nowa Wieś 1:2 TG Sokół relacja ›
2012-08-19 Victoria Budy Głog. 1:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
2012-08-19 Granit Wysoka Strzyż. 4:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
2012-08-19 KP Zabajka 1:2 Czarni Czudec zobacz ›
2012-08-19 Sokół Grodzisko 1:4 Bratek Bratkowice zobacz ›
2012-08-19 GKS Niebylec 3:1 Korona Rzeszów zobacz ›
2012-08-19 Plon Klęczany 1:3 LKS Hermanowa zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2012-09-05 TG Sokół 1:1 WKS Górnovia Górno zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2013-04-07 TG Sokół 2:1 Sparta Jeżowe zobacz ›
2013-03-24 TG Sokół 3:2 Lechia Sędziszów zobacz ›
2013-03-09 TG Sokół 1:5 KS Przybyszówka zobacz ›
2013-03-03 TG Sokół 2:1 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2013-02-24 Stal Nowa Dęba 3:2 TG Sokół zobacz ›
2013-02-16 Kolbuszowianka Kolbuszowa 4:1 TG Sokół zobacz ›
2013-02-10 TG Sokół 3:3 Zryw Dzikowiec zobacz ›
2013-01-30 TG Sokół 1:5 Sokół Kolbuszowa Dolna zobacz ›
2012-08-04 TG Sokół 4:4 KS Przybyszówka zobacz ›
2012-07-18 TG Sokół 5:1 Wisłok Czarna zobacz ›

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Ostatnie spotkanie

TG SokółKP Zabajka
TG Sokół 1:1 KP Zabajka
2013-06-23, 11:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
TG Sokół 1:1 KP Zabajka
LKS Hermanowa 1:4 Korona Rzeszów
Bratek Bratkowice 7:2 Plon Klęczany
Czarni Czudec 1:1 GKS Niebylec
Iskra Zgłobień 1:2 Sokół Grodzisko
Zimowit Rzeszów 2:2 Granit Wysoka Strzyż.
Victoria Budy Głog. 1:7 Piast Nowa Wieś

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 103
ogółem: 488 901

statystyki szczegółowe