Zmiany w serwisie TGS

• autor: TG, 2013-01-02 23:57

Jak pewnie niektórzy zdążyli zauważyć, od pewnego czasu wygląd strony ulegał zmianie i zaczęły pojawiać się nowe artykuły. Jest to związane z chęcią stworzenia małej, a być może większej bazy informacji o sokołowskim Sokole, a przy okazji miejsca, w którym można zagłębić się w historię naszego klubu, a ponieważ póki co głównym źródłem są archiwalne wydania Nowin i książka o Towarzystwie Gimnastycznym, to pewnych informacji brakować na pewno będzie, ale od czegoś trzeba zacząć.

W każdym razie, zapraszam do czytania i zaglądania na stronę TG Sokoła!

Ps. W razie błędów (bo takie na pewno się zdarzą), prosimy o pomoc i ich skorygowanie. W końcu chodzi o to, żeby wszystko wyglądało jak najlepiej/obiektywnie. :)

A parę zdań o szczegółach po rozwinięciu newsa.

Na początku baza będzie uaktualniana jako kronika rozgrywek w których uczestniczył na przełomie lat nasz klub. W tej chwili są dostępne opisy od końca lat 40-tych i debiutu drużyny w Klasie C, po koniec lat 70-tych i sezon 1979/80 w Klasie Wojewódzkiej. Będzie poprawiana także baza subiektywnie dobranych "ważnych" spotkań w historii Sokoła oraz gdy zajdzie taka potrzeba aktualizowana lista spotkań TG Sokoła, Sokołowianki z drużynami z zagranicy.

Ponieważ w książce poświęcono trochę miejsca również sekcjom juniorskim, oraz innym sekcjom sportowym w Sokołowie, to ostatecznie być może uda się też umieścić trochę informacji o nich samych.

Odnośnie spraw aktualnych, jeżeli będą ważne rzeczy, to na pewno pojawią się odpowiednie informacje. Wywiady? Być może one także zagoszczą na naszej stronie, ale jeszcze nie teraz.

autor: ~aaa 2013-01-03 17:17:54

avatar proponuje aby każdy kto posiada klubowe zdjęcia, obecne lub historyczne,juniorów lub seniorów powinien wysyłać je do admina.