KS TG Sokół Sokołów Małopolski - strona nieoficjalna

pon.

Zwycięstwo z Włókniarzem

• autor: ryan, 2013-03-03 13:39

Małą niespodziankę sprawili nasi piłkarze, którzy po dość wyrównanym meczu wygrali 2:1 z piątoligową drużyną Włókniarza Rakszawa. Mecz odbył się dzisiaj o godzinie 11:00 na sztucznym boisku Resovii w Rzeszowie.

Pierwsza połowa nie obfitowała w sytuacje bramkowe i zakończyła się bezbramkowym remisem, natomiast początek drugiej połowy okazał się dla drużyny Sokoła pechowy, gdyż po zamieszaniu w polu karnym po rzucie rożnym piłka odbiła się od jednego z naszych zawodników i wpadła do bramki. Z czasem gra sokołowian wyglądała coraz składniej, czego efektem była bramka Karola Nowaka zdobyta bezpośrednio z rzutu wolnego. Prowadzenie Sokołowi dał natomiast rzut rożny i samobójcza bramka jednego z piłkarzy z Rakszawy. TG Sokół kilkukrotnie mógł podwyższyć rezultat, jednak zabrakło w tych sytuacjach szczęścia. Warto dodać, że również Włókniarz miał swoje sytuacje, ale nie potrafił ich wykorzystać. Ładną interwencją popisał się w tym miejscu nasz bramkarz Krystian Dec, a jeden ze strzałów rakszawian wpadł do siatki, ale bramka została zdobyta z pozycji spalonej. Wynik nie uległ już zmianie i sokołowianie wywieźli z Rzeszowa cenne zwycięstwo.

Na uwagę zasługuje fakt, że Włókniarz ma realne szanse na awans do IV ligi i przewodzi wraz z Jednością Niechobrz przed rundą wiosenną w tabeli z dorobkiem 31 punktów, tak więc zwycięstwo z drużyną z Rakszawy pozwala optymistycznie patrzeć na start naszych piłkarzy w rundzie rewanżowej.

Skład TG Sokół: G.Kwiecień, Ł.Kolano, R.Siłakowski, Ł.Dec, D.Węglowski, Ł.Nizioł, K.Kozak, D.Kozak, Ł.Kościółek, M.Marszał, Karol Nowak. Z ławki rezerwowych wchodzili: K.Dec, D.Szuberla, P.Darocha, M.Darocha, P.Bies, P.Dec, M.Gorący.

Kolejny mecz TG Sokoła odbędzie się prawdopodobnie za tydzień, a przeciwnikiem będzie zespół KS Przybyszówka - jeszcze do niedawna naszego ligowego rywala. O tym gdzie i kiedy dokładnie zostanie rozegrane spotkanie poinformujemy już wkrótce.

autor: ~anonim 2013-03-04 17:45:15

avatar Zgrajcie kolejny sparing w sokołowie . Chetnie kibice przyjdą na mecz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Brak aktywnych ankiet.

TG SokółKP Zabajka
TG Sokół 1:1 KP Zabajka
2013-06-23, 11:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TG Sokół 1:1 KP Zabajka
LKS Hermanowa 1:4 Korona Rzeszów
Bratek Bratkowice 7:2 Plon Klęczany
Czarni Czudec 1:1 GKS Niebylec
Iskra Zgłobień 1:2 Sokół Grodzisko
Zimowit Rzeszów 2:2 Granit Wysoka Strzyż.
Victoria Budy Głog. 1:7 Piast Nowa Wieś