KS TG Sokół Sokołów Małopolski - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
Granit Wysoka Strzyż. - TG Sokół
Victoria Budy Głog. - LKS Hermanowa
Piast Nowa Wieś - Zimowit Rzeszów
KP Zabajka - Iskra Zgłobień
Sokół Grodzisko - Czarni Czudec
GKS Niebylec - Bratek Bratkowice
Plon Klęczany - Korona Rzeszów

Linki

Kalendarium

05

02-2023

niedziela

06

02-2023

pon.

07

02-2023

wtorek

08

02-2023

środa

09

02-2023

czwartek

10

02-2023

piątek

11

02-2023

sobota

Aktualności

Z Zimowitem w drodze po awans

  • autor: ryan, 2013-06-14 11:43

Do końca zmagań naszej ligi zostały tylko trzy kolejki. Kolejny mecz Sokołów będzie szczególnie ważny, gdyż niedzielne zwycięstwo z Zimowitem niemal zapewni naszej drużynie ligowy awans! Gramy na własnym stadionie, dlatego też prosimy naszych kibiców o wsparcie na meczu! A potyczka z gośćmi z Zalesia już za dwa dni, o godzinie 15:00. Zapraszamy!

Zimowit to dobrze znana naszym sympatykom drużyna, która jeszcze do niedawna rywalizowała z Sokołem w lidze okręgowej. Mamy nadzieję, że z drużyną pod wodzą naszego byłego zawodnika - Arkadiusza Westwalewicza spotkamy się jeszcze nie jeden raz właśnie na tym szczeblu rozgrywek. Póki co jednak, Zimowitowi nie do końca wiedzie się w lidze, więc faworytem będzie z całą pewnością TG Sokół.

Dodatkowo w niedzielę o 14:00 kibice spotykają się w parku w celu krótkiej dyskusji na temat odtworzenia sokołowskiego młyna, a następnie maszerując w grupie na stadion. Więcej o planach naszych kibiców na ich stronie.

A jak zapowiada się najbliższa kolejka? Niecodziennie, bo już w sobotę otworzy ją spotkanie Bratka z Granitem. Drużyna z Wysokiej Strzyżowskiej może okazać się trudnym przeciwnikiem dla kandydata do awansu. Z czołówki teoretycznie Bratek ma najtrudniejszą drogę do awansu, gdyż obok Granitu, ekipie z Bratkowic przyjdzie się zmierzyć z nieobliczalnym Plonem Klęczany oraz na wyjeździe z Aramixem w Niebylcu.

Najciekawiej zapowiada się mecz w Niebylcu, gdzie zawita Herman. Obie drużyny mogą jeszcze wskoczyć na podium, a przy potknięciu Bratka i Piasta mogą jeszcze liczyć na awans! Spodziewamy się więc niezwykle zaciętego pojedynku, a wszystko zweryfikuje boisko w niedzielę o 14:00.

Emocjonująco zapowiada się też mecz w Pstrągowej, gdzie Czarni, z nożem na gardle biją się o pozostanie w A-klasowym gronie. Po zwycięstwach nad Koroną Rzeszów i Zabajką, gospodarze z całą pewnością będą zdeterminowani by urwać punkty Piastowi z Nowej Wsi. 

Oprócz tego dojdzie do pojedynku Iskry Zgłobień z Victorią Budy Głogowskie. Obie drużyny z pewnością liczą jeszcze na cud. Najgorszym możliwym wynikiem dla obu drużyn będzie na pewno remis. Korona Rzeszów spotka się natomiast z KP Zabajka. Trudno jednak wskazać kto może być tutaj górą. Spotykają się ze sobą w końcu dwie nieobliczalne drużyny.

Formalnością dla Plonu będzie prawdopodobnie mecz z Sokołem Grodzisko. Sokół pożegnał się już z nadziejami na utrzymanie ligowego bytu w Klasie A. Plonowi z kolei zależy na utrzymaniu go. Do tego jednak będą dla ekipy z Klęczan niezbędne trzy punkty w meczu z outsiderem.

Nasi juniorzy zmierzą się jutro o godzinie 11:00 i 13:00 z młodzieżowcami Strugu Tyczyn (w Tyczynie). Trzymamy kciuki za naszymi zawodnikami i liczymy na punkty, po dobrych występach w ostatnich meczach!

Na głosy dot. wyboru hasła na szaliku Sokoła czekamy do końca dzisiejszego dnia.

MECZE (SOBOTA, NIEDZIELA 15-16 CZERWCA)

Sobota (15 czerwca)
Klasa O: Strug Tyczyn - TG Sokół (11:00) - juniorzy starsi
Klasa O: Strug Tyczyn - TG Sokół (13:00) - juniorzy młodsi

Niedziela (16 czerwca)
Klasa A: TG Sokół - Zimowit Rzeszów (15:00) - seniorzy


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [738]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Ostatnie spotkanie

TG SokółKP Zabajka
TG Sokół 1:1 KP Zabajka
2013-06-23, 11:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
TG Sokół 1:1 KP Zabajka
LKS Hermanowa 1:4 Korona Rzeszów
Bratek Bratkowice 7:2 Plon Klęczany
Czarni Czudec 1:1 GKS Niebylec
Iskra Zgłobień 1:2 Sokół Grodzisko
Zimowit Rzeszów 2:2 Granit Wysoka Strzyż.
Victoria Budy Głog. 1:7 Piast Nowa Wieś

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 127, wczoraj: 78
ogółem: 813 153

statystyki szczegółowe