KS TG Sok馧 Soko堯w Ma這polski - strona nieoficjalna

鈔oda

pi徠ek

Aktualno軼i

Katastrofa w pierwszej po這wie. W drugiej pech.

• autor: ryan, 2013-06-30 15:43

Dzisiejszego meczu nikt z Soko這wa nie b璠zie mi這 wspomina, a pierwsza po這wa to kube zimnej wody opuszczony na g這wy naszych zawodników. Wysoka pora磬a w Wysokiej Strzy穎wskiej 0:6 powinna zmobilizowa wszystkich do jeszcze wi瘯szej pracy i liczymy, 瞠 takie spotkania to jedynie jednorazowy epizod. W dzisiejszym meczu debiuty w pierwszej dru篡nie seniorskiej zaliczyli dwaj nasi juniorzy - Grzegorz Matu豉 i Dominik Pietro雟ki. Debiutantom 篡czymy w przysz這軼i 鈍ietnych wyst瘼ów oraz oczywi軼ie - wielu bramek! W dzisiejszym sk豉dzie Soko豉 wyst徙i這 kilku juniorów i to ci zawodnicy b璠 w przysz這軼i decydowa o sile naszej dru篡ny.

Daleki wyjazd do Wysokiej Strzy穎wskiej by dla TG Sokó meczem o nic, poniewa ju wcze郾iej zespó zagwarantowa sobie mistrzostwo Klasy A. Gospodarze byli dzi wyj徠kowo zmobilizowani do meczu, b璠帷 na fali mi璠zy innymi po wysokim wyjazdowym zwyci瘰twie z Bratkiem. Tym razem pad豉 kolej na Sokó, który niestety, ale pomimo tego, 瞠 to nasi zawodnicy jako pierwsi byli bliscy strzeleniu bramki po akcji i strzale Kacpra Nowaka, to pierwszego gola wywalczy豉 po kontrze ekipa Granitu. Kilka minut pó幡iej nad boiskiem w Wysokiej Strzy穎wskiej przechodzi gwa速owna ulewa, a Sokó traci kolejn bramk. Niestety 郵iskie boisko do gry sprawi這, 瞠 zaliczyli鄉y kilka kiksów, które miejscowi wykorzystywali stuprocentowo. Na nic si zda這 uspokojenie gry w kolejnych minutach,  gdy po rzucie wolnym pada kolejna bramka dla Wysokiej Strzy穎wskiej. Mimo próby poprawienia rezultatu, kiedy po rzucie ro積ym Kacper Nowak dochodzi do dogodnej pozycji i jego strza zostaje wybroniony przez bramkarza, i po 32 minucie gry, kiedy w s逝pek trafia Dominik W璕lowski, wynik dla TGS by dalej skrajnie niekorzystny, a kolejna kontra Granitu - ju czwarta. W 36 minucie 豉dn parad zaliczy nasz golkiper - Grzegorz Kwiecie, lecz jeszcze pod koniec pierwszej po這wy gospodarze dobijaj nasz dru篡n. Pod koniec po這wy Krzysztofowi Kozakowi niemal uda這 si zdoby pierwsz bramk dla Sokoów, jednak po raz kolejny zabrak這 szcz窷cia. Granitowi wychodzi這 w pierwszej po這wie niemal wszystko. Je郵i chodzi o nasz dru篡n, by造 szanse na zmniejszenie dystansu do rywala, jednak da這 rad zauwa篡, 瞠 郵iska nawierzchnia nie pomaga豉 w konstruowaniu sytuacji i ich wyka鎍zaniu.

Druga po這wa by豉 okazj do podreperowania sobie humorów, jednak to Wysoka Strzy穎wska by豉 bli窺za podwy窺zenia jako pierwsza, a strza pi趾arza Granitu zako鎍zy si poprzeczk. Kontra Krystiana Ko這dzieja niestety nie zako鎍zy豉 si bramk dla Soko豉, a w 62 minucie po faulu na Ko這dzieju do pi趾i podchodzi Krzysztof Kozak, którego precyzyjny strza zmierzaj帷y do siatki rywala zosta sparowany ko鎍ami palców przez bramkarza. W kolejnych akcjach do pi趾i dochodzi Krystian Ko這dziej, któremu wyra幡ie w dzisiejszym meczu dopisywa pech. Pi瘯nym strza貫m z dystansu, ale lekko nad poprzeczk popisa si Hubert Kuca, jednak poprawa pogody, zdecydowana poprawa gry ze strony soko這wian i ich widoczna przewaga zako鎍zy豉 si niebezpieczn kontr - niestety skuteczn i by to moment, który zdemotywowa naszych zawodników. Pomimo, 瞠 by造 szanse na popraw wyniku i to nie jedna, o dzisiejszym meczu najlepiej po prostu zapomnie i miejmy nadziej, 瞠 w przysz造m sezonie b璠ziemy ogl康a same zwyci瘰twa naszych zawodników!

Granit Wysoka Strzy. - TG Sokó 6:0 (5:0)
Sk豉d TG Sokó: G.Kwiecie - .Dec, R.Si豉kowski, D.W璕lowski, L.Ciupak (46' H.Kuca), G.Matu豉, D.Kozak (46' Dominik Pietro雟ki), K.Kozak, .Nizio, K.Ko這dziej, Kacper Nowak (75' Pawe Kuduk)

autor: ~xyz 2013-06-30 16:35:01

avatar mimo i wielu junior闚 liderowi nie wypada przegrywa tak wysoko

autor: ~:) 2013-07-01 10:38:39

avatar zabrak這 Karolka i nie mia kto strzeli :)

autor: ~MAKARENA i wszystko jasne :D 2013-07-05 10:12:12

avatar a

Dodaj sw鎩 komentarz

Autor: Tre嗆:pozosta這 znak闚:

Brak aktywnych ankiet.

TG Sok馧KP Zabajka
TG Sok馧 1:1 KP Zabajka
2013-06-23, 11:00:00

Najbli窺ze spotkanie

W najbli窺zym czasie zesp馧 nie rozgrywa 瘸dnego spotkania.

TG Sok馧 1:1 KP Zabajka
LKS Hermanowa 1:4 Korona Rzesz闚
Bratek Bratkowice 7:2 Plon Kl璚zany
Czarni Czudec 1:1 GKS Niebylec
Iskra Zg這bie 1:2 Sok馧 Grodzisko
Zimowit Rzesz闚 2:2 Granit Wysoka Strzy.
Victoria Budy G這g. 1:7 Piast Nowa Wie

Brak u篡tkownik闚